Po Zjeździe Absolwentów 60-lecia

Było sympatycznie i trochę. sentymentalnie. Część oficjalna – krótka, a rozmowy absolwentów – długie. Dużo radości i… wymienionych adresów, telefonów, maili. A wieczorem też w szkole , w partnerstwie z pobliskim hotelem – BAL ABSOLWENTÓW. Ostatnia para zeszła z parkietu o piątej rano. Fantastyczna zabawa. Miejsce – nowa hala sportowa i nowy łącznik z powodzeniem pomieściły setki absolwentów i gości. Stowarzyszenie serdecznie dziękuje wszystkim za życzliwe słowa kierowane do organizatorów i animatorów jubileuszowych obchodów! Do zobaczenia na 70-leciu (już planujemy, a jakże!).Jubileusze w 2014 roku

jubileusz

W 2014 roku - także 30-ta rocznica odsłonięcia pomnika Wieszcza w parku J. Słowackiego.
Zobacz więcej

Szkoła i Stowarzyszenie czekają na absolwentów i ich opinie. Piszcie do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zaglądajcie też na FB (zakładka z prawej strony, po otwarciu portalu).
Możecie tam wejść bez konieczności posiadania konta na FB, a tam są różne ciekawe informacje (trzeba kliknąć w podkreślone Stowarzyszenie).

szkola01SzkołaSzkołaSzkoła

Od września 2008 roku działa ta strona internetowa. Najpierw służyła zapowiedziom obchodów 200-lecia urodzin Juliusza Słowackiego, potem – stała się płaszczyzną informacji o dolnośląskich wydarzeniach w ramach obchodów Roku Juliusza Słowackiego. Teraz – zachowując wszystkie dotychczasowe walory – jest platformą kontaktów Liceum Ogólnokształcącego Nr IX z absolwentami.

Od początku stronie patronowało Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego, a teraz Stowarzyszenie zaprasza na tę stronę, aby kultywować i rozwijać przepiękne tradycje kontaktów szkoły z jej wychowankami.

Red. Gosia G. (absolwentka)


Darowizna teraz!


Darowiznę na cele statutowe Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków LO Nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu można przekazać za pośrednictwem
dotpay wplataktóra zapewnia i obsługuje bezpieczne płatności internetowe, zgodnie z regulaminem dokonywania wpłat.

Prosimy o przekazanie darowizny
 
Kwota: PLN
 

Dziękujemy za dokonanie wpłaty.

Więcej o darowiznach można przeczytać tutaj

D

A

R

O

W

I

Z

N

Y

 

T

E

R

A

Z

!

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych